Aktualności

Warsaw Home 2021

Data publikacji: 10.11.2021

Targi Warsaw Home 2021 dobiegły końca.
Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za wizytę na naszym stoisku ?.
Już nie możemy doczekać się kolejnej okazji by spotkać się z Wami!
Wracamy do pracy pełni energii i nowych inspiracji!

Kategorie produktów: akustyka – ekologia – blaty – fronty – stoły / stoliki – zlewy – podłogi

____________________________________________________________________

Podczas tegorocznej edycji targów Warsaw Home&Contract w PTAK Warsaw Expo, wizytujący mogli odwiedzić cztery strefy, co pomagało skupić się na tej kategorii branży wnętrz, którą odwiedzający był zainteresowany. Wystawcy za to, mieli pewność, że ich klienci, są dokładnie tu, gdzie chcą być i mogą przebierać w ofertach które ich interesują.

Strefy:

Light&Textile – Tutaj mogłeś znaleźć zarówno wyjątkowe oświetlenie, nowatorskie rozwiązania do inteligentnego domu, biura, a nawet terenów niezadaszonych, jak i wyjątkowe, użytkowe tkaniny obiciowe, dekoracyjne, czy dywany, bogate w piękne wzornictwo i najwyższej jakości materiały .

Build – Kierowane były zarówno dla producentów z branży wykończeniowej, budowlanej oraz architektonicznej, jak i klientów indywidualnych, szukających nowości w budownictwie wnętrzarskim.

Furniture – podzielona została na Selected Furniture oraz Selected Design. W ramach Selected Furniture zaprezentowani zostali międzynarodowi producenci mebli przeznaczonych do przestrzeni prywatnych i biurowych oraz dla branży HoReCa. Z kolei Selected Design, była platformą dla wyselekcjonowanych, rozpoznawalnych na całym świecie marek kontraktowych. Producentów najwyższej jakości mebli i akcesoriów premium do przestrzeni komercyjnych jak i prywatnych.

Kitchen – To strefa dla szukających pomysłów na piękną i praktyczną kuchnię. Tutaj mogłeś znaleźć innowacyjne systemy, meble i akcesoria oraz estetyczny, inteligentny sprzęt AGD.