Biuro Styl Sp. z o.o.
ul. Dziadoszańska 10
61-248 Poznań

Biuro oraz magazyn czynne
poniedziałek – piątek
w godz. 8:00 – 16:00

tel.: +48 61 8711 201
fax: +48 61 8767 123

e-mail: office@biuro-styl.pl

REGON: 639694686
NIP: 782-21-37-728
Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto
i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000021310
Kapitał zakładowy: 1.500.000 PLN

Blaty i parapety – sprzedaż detaliczna

Hanna Ławniczak
specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 61 87 11 215
kom. +48 695 598 502
hanna.lawniczak@biuro-styl.pl

Maciej Szwarz
specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 61 87 11 214
kom. +48 695 598 501
maciej.szwarz@biuro-styl.pl

Blaty i parapety – sprzedaż hurtowa

Ewa Blige – Kilińska
handlowiec
tel.: +48 61 8711 211
kom.: +48 603 203 273
ewa.blige@biuro-styl.pl

Dawid Dybol
handlowiec
kom.: +48 695 598 519
dawid.dybol@biuro-styl.pl

Paweł Podsadny
handlowiec
kom.: +48 695 598 503
pawel.podsadny@biuro-styl.pl

Anna Walczak
kierownik działu sprzedaży
tel.: +48 61 8711 231
kom.: +48 605 177 300
anna.walczak@biuro-styl.pl

Maciej Kaźmierczak
dyrektor ds. sprzedaży
tel.: +48 61 8711 217
kom.: +48 607 299 611
maciej.kazmierczak@biuro-styl.pl

Blaty i parapety – Witaszyczki 66, 63-230 Witaszyce

Łucja Janiszewska
handlowiec
tel. +48 62 749 59 09
kom. +48 601 703 734
lucja.janiszewska@biuro-styl.pl

Sklejki i płyty

Mariola Dima
dyrektor handlowy
kom.: +48 607 717 517
mariola.dima@biuro-styl.pl

Julita Wojciechowska
specjalista ds. handlu
tel.: +48 61 8711 224
kom.: +48 609 731 384
julita.wojciechowska@biuro-styl.pl

Bartosz Skrzypczak
handlowiec
tel.: +48 61 8711 222
kom.: +48 695 598 584
bartosz.skrzypczak@biuro-styl.pl

Piotr Cidyło
handlowiec
tel.: +48 61 8711 221
kom.: +48 603 173 523
piotr.cidylo@biuro-styl.pl

Deski tarasowe i podłogi

Mariusz Ostrowski
specjalista ds. handlu
tel.: +48 61 8711 234
kom.: +48 691 363 864
mariusz.ostrowski@biuro-styl.pl

Tomasz Szulc
szef produktu
tel.: +48 61 8711 232
kom.: +48 605 044 307
tomasz.szulc@biuro-styl.pl

Teodozja Łukowska
specjalista ds. handlu
tel.: +48 61 8711 225
kom.: +48 605 361 657
teodozja.lukowska@biuro-styl.pl

Mariola Dima
dyrektor handlowy
kom.: +48 607 717 517
mariola.dima@biuro-styl.pl

Sieci handlowe

Dorota Kromolicka
kierownik działu obsługi sieci handlowych
tel.: +48 61 8711 216
kom.: +48 601 591 984
dorota.kromolicka@biuro-styl.pl

Kalina Muszalska
specjalista ds. obsługi sieci handlowych
tel.: +48 61 8711 212
kom.: +48 601 703 764
kalina.muszalska@biuro-styl.pl

Katarzyna Janicka
referent działu obsługi sieci handlowych
tel.: +48 61 8711 212
kom.: +48 601 703 764
katarzyna.janicka@biuro-styl.pl

Eksport

Jolanta Ciesielska
specjalista ds. eksportu i zakupów
tel.: +48 61 8711 226
kom.: +48 607 044 626
export@biuro-styl.pl

Mariola Dima
dyrektor handlowy
kom.: +48 607 717 517
mariola.dima@biuro-styl.pl

Doradztwo techniczne – blaty i parapety

Dawid Dybol
konsultant ds. produktu
tel.: +48 695 598 519
dawid.dybol@biuro-styl.pl

Doradztwo techniczne – podłogi i tarasy

Mariusz Ostrowski
specjalista ds. handlu
tel.: +48 61 8711 234
kom.: +48 691 363 864
mariusz.ostrowski@biuro-styl.pl

Doradztwo techniczne – sklejka

Bartosz Skrzypczak
handlowiec
tel.: +48 61 8711 222
kom.: +48 695 598 584
bartosz.skrzypczak@biuro-styl.pl

Logistyka i transport

Błażej Walczak
kierownik działu logistyki
tel.: +48 61 8711 209
kom.: +48 697 464 622
logistyka@biuro-styl.pl

Produkcja

Sławomir Cieślak
dyrektor ds. produkcji
tel.: +48 62 7495 909
produkcja@biuro-styl.pl

Andrzej Świdurski
główny technolog
tel.: +48 691 865 593
andrzej.swidurski@biuro-styl.pl

Zakup towarów i komponentów do produkcji

Paweł Rokicki
dyrektor ds. zakupów
tel.: +48 61 8711 230
kom.: +48 601 973 957
pawel.rokicki@biuro-styl.pl

Marketing i reklama

Sebastian Kromolicki
specjalista ds. marketingu
tel.: +48 61 8711 219
kom.: +48 609 910 230
sebastian.kromolicki@biuro-styl.pl

Finanse i księgowość

Sabina Szymkowiak
dyrektor finansowy; główny księgowy
tel.: +48 61 8711 204
sabina.szymkowiak@biuro-styl.pl

Agnieszka Stobińska
księgowa
tel.: +48 61 8711 206
ksiegowosc@biuro-styl.pl

Katarzyna Szymczak
księgowa
tel.: +48 61 8711 207
katarzyna.szymczak@biuro-styl.pl