Biuro Styl Sp. z o.o.
ul. Wiktora Jankowskiego 9
61-248 Poznań

Biuro oraz magazyn czynne
poniedziałek – piątek
w godz. 8:00 – 16:00

sekretariat:
tel.: +48 61 8711 201

sprzedaż detaliczna:
tel.: +48 61 8711 214, 215

sprzedaż hurtowa:
tel.: +48 61 8711 211, 217, 231, 233

sklejka:
tel.: +48 61 8711 221, 222, 224

podłogi i tarasy:
tel.: +48 61 8711 225, 232, 234

sieci handlowe:
tel.: +48 61 8711 210, 212, 216

export:
tel.: +48 61 8711 226

fax: +48 61 8767 123

e-mail: office@biuro-styl.pl

REGON: 639694686
NIP: 782-21-37-728
Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto
i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000021310
Kapitał zakładowy: 1.500.000 PLN



    Blaty i parapety – sprzedaż detaliczna

    Hanna Ławniczak
    specjalistka ds. sprzedaży
    tel. +48 61 87 11 215
    kom. +48 695 598 502
    hanna.lawniczak@biuro-styl.pl

    Maciej Szwarz
    specjalista ds. sprzedaży
    tel. +48 61 87 11 214
    kom. +48 695 598 501
    maciej.szwarz@biuro-styl.pl

    Blaty i parapety – sprzedaż hurtowa

    Paweł Podsadny
    handlowiec
    kom.: +48 695 598 503
    pawel.podsadny@biuro-styl.pl

    Dawid Dybol
    handlowiec
    kom.: +48 695 598 519
    dawid.dybol@biuro-styl.pl

    Przemysław Kaźmierczak
    referent ds. sprzedaży
    tel.: +48 61 8711 233
    kom.: +48 695 598 551
    przemyslaw.kazmierczak@biuro-styl.pl

    Anna Ciesielska
    kierownik działu sprzedaży
    tel.: +48 61 8711 231
    kom.: +48 605 177 300
    anna.ciesielska@biuro-styl.pl

    Maciej Kaźmierczak
    dyrektor ds. sprzedaży
    tel.: +48 61 8711 217
    kom.: +48 607 299 611
    maciej.kazmierczak@biuro-styl.pl

    Blaty i parapety – Witaszyczki 66, 63-230 Witaszyce

    Łucja Janiszewska
    handlowiec
    tel. +48 62 749 59 09
    kom. +48 601 703 734
    lucja.janiszewska@biuro-styl.pl

    HI-MACS®

    Jarosław Strzelczyk
    Product Manager HI-MACS®
    tel.: +48 61 8711 228
    kom.: +48 605 319 675
    jaroslaw.strzelczyk@biuro-styl.pl

    Sklejki i płyty

    Julita Wojciechowska
    handlowiec
    tel.: +48 61 8711 224
    kom.: +48 609 731 384
    julita.wojciechowska@biuro-styl.pl

    Piotr Cidyło
    handlowiec
    tel.: +48 61 8711 221
    kom.: +48 603 173 523
    piotr.cidylo@biuro-styl.pl

    Teodozja Łukowska
    specjalista ds. handlu
    tel. +48 61 8711 221
    kom.: +48 695 598 541
    teodozja.lukowska@biuro-styl.pl

    Agata Michalewska
    specjalista ds. handlu
    tel.: +48 61 8711 222
    kom.: +48 607 717 517
    agata.michalewska@biuro-styl.pl

    Bartosz Skrzypczak
    kierownik działu handlowego
    tel.: +48 61 8711 222
    kom.: +48 695 598 584
    bartosz.skrzypczak@biuro-styl.pl

    Deski tarasowe i podłogi

    Michał Dąbrowski
    handlowiec
    tel. +48 61 8711 225
    kom.: +48 601 591 985
    michal.dabrowski@biuro-styl.pl

    Tomasz Szulc
    szef produktu
    tel.: +48 61 8711 232
    kom.: +48 605 044 307
    tomasz.szulc@biuro-styl.pl

    Katarzyna Masztalerz
    specjalista ds. handlu
    tel.: +48 61 8711 225
    kom.: +48 605 361 657
    katarzyna.masztalerz@biuro-styl.pl

    Marta Czajka
    handlowiec
    tel.: +48 61 8711 225
    kom.: +48 691363864
    marta.czajka@biuro-styl.pl

    Sieci handlowe

    Kalina Muszalska
    specjalista ds. obsługi sieci handlowych
    tel.: +48 61 8711 212
    kom.: +48 601 703 505
    kalina.muszalska@biuro-styl.pl

    Ewa Blige – Kilińska
    handlowiec
    tel.: +48 61 8711 212
    kom.: +48 603 203 273
    ewa.blige@biuro-styl.pl

    Dorota Kromolicka
    kierownik działu obsługi sieci handlowych
    tel.: +48 61 8711 216
    kom.: +48 601 591 984
    dorota.kromolicka@biuro-styl.pl

    Eksport

    Piotr Cidyło
    handlowiec
    tel.: +48 61 8711 221
    kom.: +48 603 173 523
    piotr.cidylo@biuro-styl.pl

    Doradztwo techniczne – blaty i parapety

    Dawid Dybol
    konsultant ds. produktu
    tel.: +48 695 598 519
    dawid.dybol@biuro-styl.pl

    Doradztwo techniczne – podłogi i tarasy

    Michał Dąbrowski
    handlowiec
    tel. +48 61 8711 225
    kom.: +48 601 591 985
    michal.dabrowski@biuro-styl.pl

    Doradztwo techniczne – sklejka

    Bartosz Skrzypczak
    kierownik działu handlowego
    tel.: +48 61 8711 222
    kom.: +48 695 598 584
    bartosz.skrzypczak@biuro-styl.pl

    Akustyka i Design

    Izabella Szczepkowska
    koordynator projektów
    tel. +48 61 8711 235
    kom.: +48 732 863 222
    akustykaidesign@biuro-styl.pl

    Logistyka i transport

    Marta  Pawlak
    specjalista ds. logistyki
    tel.: +48 61 8711 209
    kom.: +48 693077010
    marta.pawlak@biuro-styl.pl

    Jakub Wolny
    kierownik działu logistyki
    tel.: +48 61 8711 209
    kom.: +48 661 110 650
    jakub.wolny@biuro-styl.pl

    Produkcja

    Sławomir Cieślak
    dyrektor ds. produkcji
    tel.: +48 62 7495 909
    produkcja@biuro-styl.pl

    Dostawy towarów i komponentów do produkcji

    Materiały płytowe, sklejki

    Agnieszka Florjan
    pełnomocnik zarządu ds. zakupów
    tel.: +48 61 8711 230
    kom.: +48 695 598 540
    agnieszka.florjan@biuro-styl.pl

    Laminaty, materiały syntetyczne, chemia

    Jolanta Ciesielska
    pełnomocnik zarządu ds. zakupów
    tel.: +48 61 8711 226
    kom.: +48 607 044 626
    jolanta.ciesielska@biuro-styl.pl

    Marketing i reklama

    Sebastian Kromolicki
    specjalista ds. marketingu
    tel.: +48 61 8711 219
    kom.: +48 609 910 230
    sebastian.kromolicki@biuro-styl.pl

    Finanse i księgowość

    Lidia Szklarz
    księgowa
    tel.: +48 61 8711 206
    ksiegowosc@biuro-styl.pl

    Sandra Michalak
    księgowa
    tel.: +48 61 8711 207
    sandra.michalak@biuro-styl.pl

    Katarzyna Szymczak
    główna księgowa
    tel.: +48 61 8711 204
    katarzyna.szymczak@biuro-styl.pl

    Maciej Gaffling
    dyrektor finansowy grupy

    maciej.gaffling@sklejkaeko.pl