Poznań, ul. Dziadoszańska 10 
Blaty i parapety – sprzedaż detaliczna

Ewa Szutowska – Zarzycka
specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 61 8711 214
kom. 695 598 501
ewa.szutowska@biuro-styl.pl

Hanna Ławniczak
specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 61 87 11 215
kom. +48 695 598 502
hanna.lawniczak@biuro-styl.pl

Poznań, ul. Dziadoszańska 10 
Blaty i parapety – sprzedaż hurtowa

Anna Walczak
specjalista ds. sprzedaży
tel.: +48 61 8711 211
kom.: +48 605 177 300
anna.walczak@biuro-styl.pl

Paweł Chlebowski
handlowiec
tel.: +48 61 87 11 214
kom.: +48 605 319 675
pawel.chlebowski@biuro-styl.pl

Paweł Podsadny
handlowiec
kom.: +48 695 598 503
pawel.podsadny@biuro-styl.pl

Dawid Dybol
handlowiec
kom.: +48 695 598 519
dawid.dybol@biuro-styl.pl

Krystyna Smoczyńska
kierownik działu postforming
tel.: +48 61 8711 231
kom.: +48 601 591 985
krystyna.smoczynska@biuro-styl.pl

Maciej Kaźmierczak
dyrektor ds. sprzedaży
tel.: +48 61 8711 217
kom.: +48 607 299 611
maciej.kazmierczak@biuro-styl.pl

Witaszyce, Witaszyczki 66 
Blaty i parapety – Witaszyczki

Łucja Janiszewska
specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 62 749 59 09
kom. +48 601 703 734
lucja.janiszewska@biuro-styl.pl

Poznań, ul. Dziadoszańska 10 
Sklejki i płyty

Mariola Dima
dyrektor handlowy
kom.: +48 607 717 517
mariola.dima@biuro-styl.pl

Julita Wojciechowska
specjalista ds. handlu
tel.: +48 61 8711 224
kom.: +48 609 731 384
julita.wojciechowska@biuro-styl.pl

Bartosz Skrzypczak
handlowiec
tel.: +48 61 8711 222
kom.: +48 695 598 584
bartosz.skrzypczak@biuro-styl.pl

Piotr Cidyło
handlowiec
tel.: +48 61 8711 221
kom.: +48 603 173 523
piotr.cidylo@biuro-styl.pl

Poznań, ul. Dziadoszańska 10 
Deski tarasowe i podłogi

Mariusz Ostrowski
specjalista ds. handlu
tel.: +48 61 8711 234
kom.: +48 691 363 864
mariusz.ostrowski@biuro-styl.pl

Tomasz Szulc
szef produktu
tel.: +48 61 8711 232
kom.: +48 605 044 307
tomasz.szulc@biuro-styl.pl

Mariola Dima
dyrektor handlowy
kom.: +48 607 717 517
mariola.dima@biuro-styl.pl

Poznań, ul. Dziadoszańska 10 
Eksport

Jolanta Ciesielska
specjalista ds. eksportu i zakupów
tel.: +48 61 8711 226
kom.: +48 607 044 626
export@biuro-styl.pl

Mariola Dima
dyrektor handlowy
kom.: +48 607 717 517
mariola.dima@biuro-styl.pl