Skip to main content

 

 

BIURO STYL

blaty, parapety, wstęgi meblowe, komponenty do produkcji mebli kuchennych, sklejki meblowe, szkutnicze, do przemysłu motoryzacyjnego i transportowego, do budownictwa i wielu innych zastosowań, podłogi, deski tarasowe, kompozyt.

FILOZOFIA

Zamiast przewidywać przyszłość, my ją kreujemy.

TO MY

Firma Biuro Styl rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku. W całej grupie firm zatrudniamy prawie 900 specjalistów i fachowców. Biuro handlowe znajduje się w Poznaniu.

DZIAŁALNOŚĆ

Firma prowadzi działalność produkcyjną i handlową. W ramach działalności handlowej prowadzona jest sprzedaż materiałów i komponentów do produkcji mebli, głównie dla firm produkcyjnych z całej Polski oraz materiałów do wykończenia wnętrz i architektury zewnętrznej.

PRODUKCJA I HANDEL

Działalność produkcyjna wiąże się z obsługą przemysłu meblowego i branży budowlanej, ze szczególnym uwzględnieniem producentów mebli kuchennych oraz okien.

LOKALIZACJA

Lokalizacja fabryki pozwala na bardzo szybkie reagowanie na potrzeby klientów poprzez dostarczanie niewielkich ilości towaru z dużą częstotliwością.

SPECJALIZACJA

Wyspecjalizowaliśmy się w następujących produktach: blaty kuchenne, fronty meblowe, parapety wewnętrzne, sklejka brzozowa, sosnowa, topolowa, okoume, szalunkowa, laminaty, materiały wykończeniowe w okleinach naturalnych, deski tarasowe oraz podłogowe z drewna egzotycznego, kompozyt.

ŚWIAT

Obsługujemy najciekawsze, trudne, specjalistyczne projekty współpracując z architektami, projektantami wnętrz, designerami. Importujemy sklejkę oraz niestandardowe laminaty HPL z całego świata, by zagwarantować, że Twoje meble kuchenne, parapety i inne elementy wnętrz będą wyjątkowe. Dysponujemy kolekcją dekorów, poza stałym standardem, w ilości kilku tysięcy wzorów.

UDZIAŁ W RYNKU

Systematycznie zwiększamy udział w rynku polskim w naszych podstawowych produktach.

ROZWÓJ

Mamy świadomość, że budowa pozycji firmy, produktu, to proces wieloletni i bardzo trudny. Staramy się, aby proces ten przebiegał w sposób kontrolowany oraz maksymalnie dobrze zaplanowany.

KLIENCI

Handlowcy firmy Biuro Styl docierają w najdalsze zakątki Polski. Wspólnie z naszymi partnerami handlowymi budujemy pozycję rynkową, pracujemy regionalnie rozpatrując każdy szczegół, co pozwala na powiększanie korzyści zarówno naszych odbiorców – hurtowni jak również i naszej, co ma znaczący wpływ na wynik finansowy obu partnerów.

JAKOŚĆ

Dla nas to podstawa codziennej pracy w każdym znaczeniu tego słowa.

WIZERUNEK

Chcemy być firmą mogącą konkurować jakością obsługi i serwisu z najlepszymi w Europie, zlokalizowaną na rynku niszowym, wyspecjalizowanym w trudnych produktach i jednostkowej produkcji.

CEL

Chcemy być firmą, w której praca i współpraca będzie przynosiła satysfakcję i zadowolenie zarówno pracownikom, jak też naszym partnerom handlowym. Chcemy być znani z rzetelności i konstruktywnego sposobu rozwiązywania problemów, które są i będą, bez względu na sposób funkcjonowania rynku.

PRZYSZŁOŚĆ

Chcemy się uczyć i czerpać wzorce od najlepszych, ale nie chcemy im dorównywać – my chcemy być od nich lepsi.

Facebook