Data publikacji: 20.09.2018

Dobiegła końca rywalizacja w ramach festiwalu biegowego Garmin Ultra Race! W niedzielę 16 września, ostatniego dnia zawodów, wystartowali zawodnicy na najkrótszych dystansach – 24 lub 9 km, a także swoje zmagania z trasami Gór Stołowych zakończyli biegacze, którzy zdecydowali się na start w ramach Challenge 158K, czyli w trzydniowej, biegowej etapówce!
Challenge 158k to trzydniowa rywalizacja na trasach GUR81, GUR53 oraz GUR24. W piątek, na starcie najdłuższego dystansu, ponad 30 śmiałków, którzy rozpoczęli swoją przygodę z trzydniową etapówką. Drugiego dnia dystans 53 km pokonało 26 zawodników. Na prowadzenie wyszedł Michał Drozd (Gruszka z jednym skrzydłem), który trzeciego dnia także pozostał liderem i zwyciężył w klasyfikacji Challenge 158k! Jego łączny czas to 18:00:07. Drugie miejsce zajął Dawid Dybol (czas: 18:16:35), a trzecie Tomasz Markowski (Rykowisko TEAM PKN ORLEN S.A.; 18:36:55). Nazwiska wszystkich osób, które ukończyły etapówką pojawią się na 6,5 tonowej skale piaskowca, która stoi nad Zalewem Radkowskim.

Z wielką dumą możemy ogłosić, że II miejsce w tym morderczym biegu zajął jeden z nas. Handlowiec Dawid Dybol (nr. startowy 10005) który na co dzień z pasją równą do biegania, zajmuje się dostarczaniem owoców naszej produkcji 🙂