Skip to main content

Data publikacji: 31.01.2019

Biuro Styl wziął udział w 4 Design Days w Katowicach.

Targi to ponad 10 tys. gości biznesowych – architektów, projektantów, przedstawicieli biznesu i władz samorządowych. W dniach otwartych udział wzięło 25 tys. pasjonatów designu, dla których przygotowano spotkania z ekspertami, gwiazdami telewizji, warsztaty, wystawy tematyczne, ekspozycje ponad 300 producentów oraz targi niezależnych projektantów. Pierwsze dwa dni 4 Design Days 2019 (24-25 stycznia br.) były spotkaniem profesjonalistów, którzy debatowali o trendach współczesnej architektury, designu i rynku nieruchomości.

Stoisko okazało się … strzałem w 10! Odkrywamy zakryte, galeria i escape room to tylko niektóre z określeń. Drewno kulkowane stanowiące tło dla lady z siedziskami okazało się przysłowiowym lepem na pszczoły. Następnie zwiedzającym ukazywał się fragment paneli 3D, po czym z zaciekawieniem kontynuowali podróż po ekspozycji na której skupiliśmy się na HI-MACS
jako tworzywie.

 

Zwiedzanie stoiska można było rozpocząć również od tunelu akustycznego, który wraz z panelami 3D budził szczególne zainteresowanie. Klienci zadawali liczne pytania dotyczące dostępności, wykonania i cen zwłaszcza na panele 3D.

 

W 50 sesjach tematycznych udział wzięło ok. 500 prelegentów.
Biuro Styl brał czynny udział w debatach:
DESIGN. WNĘTRZA MIESZKANIOWE | Wnętrza z wyższej półki.
DESIGN. WNĘTRZA KOMERCYJNE | Najnowsze trendy w projektowaniu biur.

 Kolejna wiadomość

Facebook